Ohlédnutí za klubovým focením...

Před necelým týdnem proběhlo velké klubové focení.... Během jednoho odpoledne se v klubové hala postupně fotilo více jak 200 holek a kluků našeho klubu. Na malé tréninkové ploše pro ně vzniklo improvizované fotostudio ..................... a byla to v průběhu odpoledne kromě "práce" i legrace.

Ano, hlavním úkolem pro Jirku Uchytila - klubového fotografa, který to musel celé zvládnout, bylo nafotit profilové fotky každého z našich členů. Ve spolupráci s trenéry jednotlivých týmů se podařilo najít čas i pro malé pózování před objektivem.  

Kluci i holky si tak vyzkoušeli různé pózy s míčem i bez něj. S kamarády se domluvili na skupinových fotkách a nebo ukecávali trenéry ke společnému focení. Společně si všichni užili čas bez basketbalu i když i tentokrát v dresech a často i s míčem. 

Malou ochutnávku z focení i z toho co se dělo za kamerou přinášíme níže v galerii. .... a samozřejmě, jakmile to obrovské množství nafoceného materiálu zpracujeme, můžete se těšit na daleko více. Už teď pro holky, kluky, rodiče i fanoušky připravujeme překvapení z klubového focení.