Novinky ve FANSHOPU....

Novinky ve FANSHOPU....

Stejně tak jak basketbalová sezóna, jsou v plném proudu i přípravy na Vánoce. V tomto směru určitě stojí za pozornost klubový fanshop, do kterého přibylo několik nových kousků s klubovou grafikou. 
Pro všechny věkové kategorie, kluky i holky, velké i malé, přibyly v nabídce modré klubové mikiny s novou grafikou na sezónu 2019-20. Nabídka velikostí je kompletní jak ve velikostech pro dospělé (4XL - M), tak v dětských velikostech (S, 164, 142 a 128!!!) 
Ve stejných velikostech (4XL - 128!!!), v podobném designu, ale v jiných barvách můžete ve Fanshopu najít i novou řadu klubových triček 2019_20. Světle šedá barva, krátký rukáv a grafika v klubové modré, určitě potěší všechny fanoušky, kteří chtějí podpořit náš klub. 
Poslední novinkou v klubovém fanshopu jsou zimní čepice s plnobarevným klubovým logem. Zimní čepice jsou pro zájemce připraveny ve dvou barvách. Modrá čepice s velkým logem je určena především pro kluky a holky. Černá s bambulku a menším logem na straně, je pak "dospělácká". Zimní čepice je možno vybírat ve třech velikostech - M (49 cm), L (52 cm) a XL (55 cm), kdy číslo v cm značí obvod hlavy.   

Prohlédněte si rozšířenou nabídku klubového fanshopu přímo ZDE a udělejte si radost ještě před Vánocemi.   

Aktuální přehled dostupných velikostí, případně dostupnost jednotlivých produktů naleznete v popisu každého z nich.

Doufáme, že vám naše nabídka udělá radost stejně tak jako jednotlivé produkty svojí kvalitou a designem.

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.