Naši hráči ve výběru Jižní Moravy U14

Naši hráči ve výběru Jižní Moravy U14

Naši tři  hráči se zúčastnili regionálního výběru Jižní Moravy v kategorii U 14.Vybraní kluci Šimon Polívka,Ondřej Pleva a Zbyněk Strážnický odjely před turnajem na krátké třídenní soustředění do Luhačovic, kde pod vedením trenérů z Brna se seznamovali a sehrávali se svými spoluhráči s dalších klubů JM.

Po soustředění kluci odjeli na předvánoční turnaj do Brandýsa n. L., kde  se utkali z dalšími výběry krajů z naší republiky.Po prvních  dvou prohraných zápasech jsme nakonec hráli o 5. místo s výběrem Středních Čech, nad kterým jsme vyhráli a obsadili konečné 5.místo z 8.účastníků.

Kluci si turnaj a soustředění moc užili a odnesli si mnoho cenných zkušeností a nezapomenutelných zážitků, které je určitě posunou dál v jejich basketbalovém životě.

J.Danko

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.