Muži v Českém poháru končí

Muži v Českém poháru končí

Ve 4. kole Českého poháru odjeli druholigoví muži do Holic. Na půdě ligového soka, kterého 17. listopadu hostí na své palubovce, podlehli 91:64 a vypadli. Holice se v 5. kole utkají s prvoligovým celkem Snakes Ostrava.

„Soupeř nám ve druhé čtvrtině bodově odskočil, na což jsme nebyli schopní zareagovat. Domácí byli v útoku sehranější, což se dá pochopit. Nerozumím ale tomu, že byli rychlejší a hlavně měli větší chuť do hry. Velké problémy nám dělali na doskoku, kde jsme při řadě absencí nebyli vůbec důrazní. V defenzivě jsme nepůsobili jako tým. V zápase jsme chtěli dát velký prostor juniorům Smolíkovi, Mazourkovi a Götzovi, vidět je v soutěžním duelu a z tohoto pohledu utkání splnilo svůj účel. Výborně zahrál rozehrávač Zezula. Po zranění se vrátil do hry Seidler, bohužel jsme ale přišli o Růžičku, který si podvrkl kotník,“ komentuje asistent trenéra Jiří Bubák.

O víkendu čekají na Vlky dva domácí zápasy. Na Bouchalkách v sobotu hostí Brandýs nad Labem (18.00) a v neděli Mladou Boleslav (9.00).

4. KOLO ČESKÉHO POHÁRU   HOLICE – ŽĎÁR N. S. 91:64
Body Žďáru: Zezula 17, Seidler 14, Stoček 10, Götz 9, Králíček 6, Ondráček 4, Smolík 4, Mazourek, Růžička. Po čtvrtinách: 26:22, 55:39, 75:51.