Muži B - Do playoff půjdeme s chutí hrát...!

Do playoff půjdeme s chutí hrát...!

Žabovřesky - BK VLCI Žďár nad Sázavou   100 : 66
Body: Nekovář 23 , Šorf 16, Kalců 11, Sádecký 6, Kazda 8, Jun 2

Do zápasu jsme šli s tím, že to budeme brát spíše jako trénink na nedělního soupeře. I tak jsme s Žabinama drželi rozdíl -10 bodů až do poločasu. Musím vypíchnout výkon Milana Šorfa, který jako druhý nejlepší střelec ukázal na hřišti, že může i proti "nejlepšímu" družstvu letošní sezóny může být pro náš tým klíčovým hráčem ("Jen tak dál" - pozn. trenéra).

Šlapanice - BK VLCI Žďár nad Sázavou  36 : 56
Body: Nekovář 11, Kalců 18, Králíček 17, Kazda 2, Šorf 4, Jun 4

Tento zápas jsme chtěli jako poslední zápas v základní části vyhrát. Naše hra se z počátku moc nedařila, naštěstí kluci ze Šlapek na tom byli podobně. V zápase nepadalo moc košů a tak bylo jasné, že bude rozhodovat každý vstřelený bod. Do poslední čtvrtiny jsme šli za stavu 32:32 a my jsme měli ještě dost sil na to, abychom uhráli zápas do zdárného konce. O konečný výsledek se nakonec postaralo převážně trio Nekovář, Kalců, Králíček. Poslední čtvrtinu jsme vyhráli rozdílem 20 bodů a úsměv na tváři měl i náš hráč a nyní Brněnský fanoušek Bystřický, který nás na oba zápasy přišel alespoň podpořit.
Uvidíme, jak se ještě tabulka promíchá, ale do playoff půjdeme s chutí hrát a prát se s jakýmkoli soupeřem o dobré výsledky!