Muži A se představí poprvé doma

Muži A se představí poprvé doma

Netradiční časy (18.45 a 10.30), netradiční hala (2. ZŠ). Druholigoví muži Žďáru se poprvé v letošní sezoně ukáží domácímu publiku. O víkendu se budou muset vypořádat nejen se dvěma velmi silnými soupeři - Karvinou a VŠB Ostrava; ale i s "nezvyklým" prostředím. "Hala na Bouchalkách momentálně nemá funkční světelnou tabuli, TJ aktuálně kupuje novou. Podle zpráv, co máme, by mělo vše fungovat až v polovině listopadu. Proto teď nastoupíme v naší náhradní hale 2. ZŠ, kde hrají všechny ostatní týmy Vlků, ale my v ní netrénujeme. Tento víkend je herně nabitý, takže se musely posunout i časy utkání. Nás mužů se to ale dotklo m inimálně, za což bychom chtěli vedení klubu poděkovat," vysvětluje hrající asistent trenéra Jiří Bubák. 

V sobotu do Žďáru zavítá zkušené družstvo Karviné, které v letošní sezoně bude patřit k aspirantům na postup. Utkání začíná v 18.45. "Karviná své kvality potvrdila hned v úvodních zápasech, kdy vyhrála obě venkovní utkání. Pokud chceme pomýšlet na body, musíme předvést výkon na hranici našich možností. Soupeř bude jednoznačně favoritem zápasu," upozorňuje Bubák.

V neděli do města pod Santiniho Zelenou horou zavítá VŠB Ostrava, duel vypukne v 10.30. "Ostrava se loni výsledkově trápila, podle prvních kol to ale vypadá, že situaci blízkou sestupu už dopustit nechce, rozšířila kádr a bude se v pohybovat mnohem výš. Stejně jako Karviná vyhrála v Olomouci a až v prodloužení padla v Šumperku. Nečeká nás nic jednoduchého. Přál bych si, aby nás přišlo podpořit co nejvíce diváků, budeme jejich hlasivky potřebovat," uzavírá pozvánku Jiří Bubák.