Mladším minižákyním U12 první utkání nevyšla

Malá Vlčata sehrála o víkendu svůj první turnaj na palubovce družstva KP Brno, kde se utkala s domácím Brnem a družstvem BC Vysočina.

BC Vysočina : BK Vlčata Žďár 43 : 29
Body: Jurašek 6, Němcová 5, Siváková,Tlustošová,Plevová 4, Benešová, Šoustarová,Veselá 2, Zedníčková, Vince, Filippi

Vlčata nastoupila do utkání s velkou bojovností a chutí vyhrát. Se soupeřem ale bohužel nedokázala držet krok. Přestože velice dobře bránila a získávala míče, nedokázala úspěšně zakončit a soupeř nás ihned trestal a tak v polovině utkání byl soupeř ve vedení 22 : 10. Po změně stran žďárská vlčata zvedla hlavu a nejen, že pokračovala v důsledné obraně a bojovnosti o každý míč, dokázala také úspěšně proměňovat získané míče a třetí čtvrtina tak byla už jen o 5 bodů. (vlčata tak třetí čtvrtinu vyhrála 7:14) Poslední pětice, bohužel nedokázala navázat a soupeř byl rychlejší a v koncovce mnohem důraznější a udržel si tak své vedení.

KP Brno : BK Vlčata Žďár 43 : 31
Body: Plevová 10, Němcová 8, Tlustošová 4, Siváková 3, Jurašek, Benešová, Šoustarová 2, Zedníčková, Vince, Filippi

Do druhého utkáním s domácím družstvem vlčata nastoupila se zdviženou hlavou a od začátku hrála důrazně a rychle reagovala na získané míče, které úspěšně proměňovala. Všechny hráčky se zapojovaly do hry, vypomáhaly si v obraně a snažily se hrát týmově, bojovaly o každý míč a poločas utkání byl tak dost vyrovnaný (24:21).  Bohužel nám soupeř v druhé části utkání rychle bodově utekl a vlčata už nedokázala reagovat. Přestože obě utkání prohrála, zaslouží si obrovskou pochvalu za svoji bojovnost a to co v utkáních předvedla.