Mladší žákyně z Brna bez výhry

Mladší žákyně z Brna bez výhry

Mladší žákyně o víkendu odehrály svá utkání na palubovce BK Žabiny, kde změřily síly v sobotu se silným týmem A a v neděli je čekalo Béčko.

Obě utkání měla zcela podobný průběh s konečným rozdílem v bodech domácího družstva.

Do zápasů jsme nastoupily s nasazením a chutí vyhrát a ukázat krásný badsketbal. Ale již od začátku jsme si nebyly schopny vyhodit balón, kvalitně si přihrát a ani dribling nebyl naše silná stránka. Zakončení přesnou střelbou či úspěšným nájezdem byla jen naše fantazie. Jako když máme svázané ruce i nohy. Občas byl vidět i pěkný protiútok a rychlý návrat do obrany, ale víc než dvakrát až třikrát za sebou to nešlo, holky odešly fyzicky. A pak už obrana žádná a fauly rychle naskakovaly. Ani klíčové hráčky Hanka, Viki a Terka se nedokázaly nijak zvlášť prosadit a nájezdy proměnit v body. Dle našeho názoru je svázala nervozita před trenérem regionálního výběru U14, který je po víkendu čekal. Čím víc chtěly, tím méně to šlo. Jediné, co můžeme pochválit, jsou už častější důrazné nájezdy na koš téměř od všech hráček, zatím však často bez úspěšné trefy. Pochvalme ale jmenovitě Debí, která obě utkání odehrála s bolestí naražených prstů. I přesto statečně bojovala a předvedla dobrý výkon.
                                                                                             trenérky Blažejovská Pavla a Stočková Věra

BK Žabiny Brno – BK Vlčice Ždár 118:23 (59:13)
body: Ganzwohlová a Vtípilová po 6, Kočárková 4, Vampolová 3, Benešová a Pekáčová po 2, Freiwaldová, Jírková, Šindelková, Vildová

BK Žabiny Brno B – BK Vlčice Žďár 39:31 (19:14)
body: Vtípilová 10, Freiwaldová a Kočárková po 6, Vildová 5, Benešová a Ganzwohlová po 2, Jírková, Pekáčová, Šindelková

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.