MLADŠÍ ŽÁKYNĚ U14 BODY NEPŘIVEZLY

DOMÁCÍ PROHRY MLADŠÍCH ŽÁKYŇ U14

KP BRNO : BK VLČICE ŽĎÁR   64:46 ( 18:7, 37:20, 46:33)
Body: Jurašek 20, Šoustarová 10, Plevová 7, Jarošová 3, Špačková 2, Tlustošová 2, Vince 2, Smažilová, Malečková, Benešová, Němcová, Kostecká,

Dohrávané utkání žákovské ligy na palubovce KP Brno bylo pro náš tým posledním v tomto roce.
Vlčice vlétly do zápasu s obrovskou touhou vyhrát. Od začátku držely krok s domácím týmem. Bohužel jsme ale neměly tak šťastnou koncovku jako soupeř a ani z trestných hodů jsme nedokázaly skórovat. Ani v druhé čtvrtině jsme se bodově nechytly a přesto, že jsme mákly v obraně a nebály se najet do koše, tak jsme v poločase ztrácely 17 bodů.
Druhá půlka vypadala nadějně. Začalo se dařit jak v obraně, kde jsme získaly spoustu míčů, tak i v útoku při zakončení. Velkou ztrátou pro náš tým bylo nešťastné zranění Market, která už, bohužel, nebyla schopna zápas dohrát. Holky dále bojovaly a dotáhly ztrátu na pouhých 6 bodů. Bohužel, v následujících minutách zápasu jsme ale udělaly několik zbytečných ztrát, které brněnské hráčky okamžitě potrestaly. Naše ztráta tak velmi rychle narůstala a dokonce zápasu jsme již nedokázaly reagovat. Ráda bych vyzdvihla výkon Vaness, která si v tomto zápase připsala svých rekordních 20 bodů a svým kvalitním výkonem patřila k tahounkám našeho týmu. Utkání pro nás sice skončilo smutně, ale nutno podotknout, že když chceme, tak se dokážeme kousnout a zabojovat. Je ale potřeba odehrát takto celé utkání. Market přejeme brzké uzdravení.

Ráda bych Vám všem za celý tým popřála krásné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do Nového roku.

Andrea Jurašek

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.