BC Vysočina : BK Vlčice Žďár      52:39 (15:8; 24:20; 41:29)
Body: Jurašek 11, Siváková 10; Plevová 6; Němcová, Jozífková po 4; Benešová, Šoustarová po 2, Malečková, Vince, Kostecká, Tlustošová

BK Vlčice Žďár : BC Vysočina      54:65 (19:25; 32:36; 38:50)
Body: Plevová 20; Siváková 15; Jozífková 8; Benešová 6; Jurašek 4; Šoustarová 1, Kostecká, Vince, Tlustošová, Malečková

O víkendu nás čekaly soupeřky z Jihlavy. Sobotní nasazení a chuť do zápasu bylo obrovské. Každá naše hráčka na hřišti se plně soustředila na hru. Skvělá osobní obrana a souhra pod košem, nám přinášela spoustu možností do rychlých protiútoků. Bohužel jsme je nedokázaly úspěšně proměňovat. Narozdíl od soupeřek, které mířily přesně. Díky naší velmi dobré obraně v první půli, jsme však dokázaly držet se soupeřkami krok a výsledkem byla poločasová porážka pouze o 4 body (24:20). Třetí čtvrtka však byla z naší strany kritická. Jako bychom přestaly hrát, nedůsledná obrana a naše nepřesné střely na koš, byly impulsem pro rychlé a úspěšně zakončené protiútoky našich soupeřek. Jihlava nás snadno přehrávala a dokráčela pohodlně pro vítězství v tomto zápase. Bylo až nepochopitelné, že se se nám od třetí čtvrtiny zápasu nepodařilo navázat na povedený začátek utkání.

Do nedělního utkání jsme vstoupily odhodlané zvítězit a oplatit tak soupeřkám porážku, ze sobotního utkání. Řekly jsme si co chceme hrát a na co se zaměříme. Od začátku zápasu byla na našem týmu vidět bojovnost v útoku. Bohužel naše obrana nebyla tak důsledná, jak bychom potřebovaly. Velmi vysoký počet nepřesných přihrávek a příliš rychlé zbavování se míče, bylo vždy soupeřkami potrestáno úspěšně zakončený košem. Jihlava byla důrazná jak v obraně, tak v útoku. Přestože žďárské vlčice držely se soupeřkami krok (poločas 32:36), nepodařilo se nám zápas dovést do vítězného konce, což byl náš cíl. Hlavním důvodem byla nedostatečně připravená střelba, nedůrazné a hlavně neúspěšné nájezdy na koš. Jihlava si tak zaslouženě odvezla vítězné body. Pozitivem našeho zápasu je přístup nových hráček (Naty a Niky), které si zahrály svá vůbec první mistrovská utkání. Jen tak dál.