Mladší žáci U14 o víkendu dvě prohry

K dalším zápasům extraligy odjelo družstvo mladších Vlků U14 do Opavy a Ostravy. V sobotním zápase jsme se obtížně vyrovnávali s tvrdou a agresivní obranou soupeře. Po solidní první čtvrtině jsme se vůbec neprosadili ve druhé a v poločase prohrávali o 13 bodů. Do konce zápasu pak soupeř už jen kontroloval hru a své vedení postupně navyšoval.

V nedělním zápase jsme opět začali dobře a po první čtvrtině vedli o bod. Dál se ale zase začal více prosazovat soupeř. V útoku jsme neproměňovali šance a často chybovali v rozehrávce. Nakonec jsme po velmi nepovedené poslední čtvrtině (37:8) utrpěli nejvyšší porážku v této sezóně.

BK Opava – BK Vlci Žďár 70:45 (22:18, 37:24, 57:35)
Body: Polívka 14, Strážnický 13, Policar 8, Danko 6, Dejmek a Pleva 2, Beran, Haller, Jaroš, Jeřábek, Kužel, Polanský, Pošvic

BK NH Ostrava A – BK Vlci Žďár 98:51 (18:19, 38:30, 61:43)
Body: Polívka 21, Policar 11, Pleva 8, Danko 5, Beran, Jaroš a Strážnický 2, Dejmek, Haller, Jeřábek, Kužel, Polanský, Pošvic