Mladší minižákyně U12 body nepřivezly

Mladší minižákyně U12 body nepřivezly

SK K2 Prostějov : BK Vlčata Žďár    57 : 39 (13:6; 25:16; 39:23)
Body: Plevová 13, Vince 7, Němcová 5, Horká, Šoustarová, Jozífková po 4, Filippi 2, Veselá, Sáblíková, Fňukalová, Tlustošová

O víkendu sehrály naše mladší minižákyně dva nepovedené zápasy v Prostějově. Kvůli zraněním a nemocem, nebyl náš tým kompletní, což se bohužel projevilo na výsledcích obou zápasů. Nicméně na výkonu v prvním utkání to zpočátku nebylo znát. Od začátku vběhla vlčata do prvního utkání s velkým nasazením a bojovností. Týmová spolupráce jak v útoku, tak v obraně byla viditelná. Aktivní souboj o míč, rychlý tah dopředu i snaha najet do koše a zakončit byla veliká. Bohužel nás stále trápí koncovka. Z většiny získaných míčů vlčata nedokázala úspěšně zakončit a to dokázalo družstvo domácích trestat rychlou a úspěšnou střelbou.  Přesto musím pochválit vlčata za to, jak po celý průběh utkání nic nevzdávala a bojovala až do konce zápasu.

SK K2 Prostějov : BK Vlčata Žďár  68 : 34 (17:10; 33:20; 51:29)
Body: Jozífková, Plevová po 6, Němcová, Vince 5, Veselá, Horká, Filippi, Tlustošová, Sáblíková, Šoustarová po 2, Fňukalová

Druhé utkání nevyšlo našim děvčatům především z důvodu malé bojovnosti, špatného týmového výkonu a malé touze po vítězství. Pomalý pohyb po hřišti, špatná obrana, minimální bojovnost a špatný týmový výkon, to byly hlavní důsledky naší porážky. Je třeba se poučit z těchto chyb a v dalších zápasech tyto chyby neopakovat. Jedině tak bude náš tým úspěšný a bude mít radost ze hry. Bojujeme dál! 

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.