Mladší minižákyně držely krok jen poločas

Mladší minižákyně U12 odehrály poslední dvě utkání oblastního přeboru roku 2022. V Blansku nejdříve podlehly domácím hráčkám po nepovedené druhé půli 60:24. Šlo o teprve třetí prohru v sezoně. Chuť si spravily s Tišnovem, který porazily 60:15 a slavily v této soutěži 9 vítězství.

BLANSKO – VLČATA 60:24
Věděly jsme, že to bude hodně těžké utkání, protože jsme s Blanskem na začátku října prohrály 74:30. Holky se soupeřek nezalekly a začaly velmi koncentrovaně, z naší strany šlo o vážně super výkon. Výsledkem byl hratelný poločas 27:20.
Bohužel nám zlomila vaz 3. čtvrtina, v níž jsme daly jen 4 body a pomalu se z naší hry začala vytrácet i bojovnost. Na začátku poslední periody jsme chtěly s výsledkem něco udělat, ale nasazení a zápal pro hru se definitivně vytratilo a byla z toho vysoká porážka.
Ze zápasu si musíme jednoznačně odnést to pozitivní. Hrát se dá s každým, ale pořád je potřeba bojovat a věřit si. Abychom se posouvaly, musíme podobně těžkých utkání potřebujeme sehrát co nejvíc. Jedině tak si zvykneme na tlak a můžeme se s ním naučit poprat. Často totiž hrajeme jednoznačné zápasy.

TIŠNOV – VLČATA 15:60
Ve druhém utkání jsme nastoupily proti Tišnovu a máme radost, že se podařilo skórovat všem hráčkám. Hlavně nás těší, že se prosadily i ty holky, co hrají teprve chvíli.

Trenérka: L. Rosecká

Autor: J. Bubák

Editor: Tomáš Vejlupek