Mladší minižáci U12 zakončili soutěž dvěma výhrami

Poslední dvě soutěžní utkání této sezóny odehrálo v sobotu družstvo mladších Vlčat U12 se SAM Brno. V prvním zápase jsme na domácí palubovce hned od prvních minut jasně dominovali a vyhráli vysokým rozdílem. V tom druhém jsme na začátku hodně polevili a v osmé minutě první čtvrtiny prohrávali 10:11. Do poločasu pak byla hra vyrovnaná, nedařila se nám obrana jeden na jednoho ani doskakování pod oběma koši. Po přestávce jsme se ale výrazně zlepšili, třetí čtvrtinu vyhráli 24:1 a o zápase bylo rozhodnuto.

Výhrami si družstvo mladších Vlčat upevnilo konečné druhé místo v tabulce Oblastního přeboru a koncem dubna se zúčastní basketbalového Festivalu U12 v Ostravě.

BK Žďár n/S – SAM Brno 86:36 (48:18)

BK Žďár n/S – SAM Brno 83:38 (32:26)

Body: Danko 36, Jaroš 31, Jeřábek 26, Beran 19, Coufal 16, Stejskal 11, Tomek 9, Šilhart 8, Leskour 5, Jaitner 4, Mráček a Urban 2