Místo turnaje do sněhu a pak Bílá vs. Modrá + FOTOGALERIE

Sobotní turnaj mladších minižáků byl odvolán pouhých 13 hodin před jeho startem. Dvě utkání, na která se kluci těšili tak padla a otázka pátečního večera byla, co se sobotním dopolednem???? Jeden nápad, pak skvělá komunikace s rodiči a v sobotu ráno se naše smečka potkala u haly v plné polní a připravena na sněhové soutěže a hry a následné utkání "bílá vs. modrá" v hale. 

Koulovaná, judo, parodie na australský fotbal, štafetové závody a nakonec průprava na rugby. To všechno nenechalo vlčata ani vydechnout ani vychladnout. Pravda, kluci si pomáhali jak se dalo, takže nechyběl ani sníh v obličeji, za krkem, v rukavicích a botách..... ale už loni jsme se přesvědčili, že to nás nemůže ani zastavit, ani zpomalit. 

Jako druhá část "náhradního" sobotního programu bylo utkání bílých proti modrým. Honza a Míša "rozhodili hokejky" a po rozcvičení si to kluci rozdali.... a je dlužno dodat, že natvrdo. Utkání si rozhodně nezadalo s regulérním utkáním oblastního přeboru. Energie a emoce se s každou čtvrtinou zvyšovali a když to bylo i po 3 čtvrtině pouze o 2 body, schylovalo se k pěknému dramatu. Nakonec ale 4. čtvrtinu ovládli týmovější souhrou modří a z bratrovražedné bitvy odcházeli o poznání šťastnější.

Součástí utkání bylo i první seznámení s ovládáním výsledkové tabule a se psaním zápisu o utkání. Kluci se tak podívali na utkání i trochu jinýma očima. Společně jsme se bavili a společně jsme se učili. Nakonec tak vyhrála všechna vlčata, která v sobotu mohla dorazit.