Minižákyně U13 jedou na vítězné vlně

V sobotu 10. 11. 2018 se žďárské Vlčice poprvé v letošní sezóně představily před domácím publikem. V prvním utkání proti BK Žabiny Brno holky nepodcenily vstup do utkání a po první čtvrtině si vybojovaly čtrnáctibodový náskok. Do konce utkání už se potom u Vlčic střídaly lepší herní okamžiky s chvílemi, ve kterých výrazně pokulhávala obrana, ale děvčata si další vítězství sebrat nenechala

BK Vlčata Žďár - BK Žabiny Brno 49:37 (31:21)
body: Hanusová 17, Lacinová 10, Vildová 9, Šustáková 4, Vtípilová 3, Freiwaldová, Ganzwohlová a Kočárková po 2

Do druhého zápasu proti děvčatům z Uherského Brodu opět vlétly Vlčice s plným nasazením a hned od prvních minut bylo jasné, kdo je lepším týmem. Poločasový náskok 19ti bodů to jenom potvrzoval. Chuť holek vyhrát i druhé utkání před žďárskými fanoušky gradovala ve třetí čtvrtině, kdy skvělou obranou a týmovým duchem nenechaly Vlčice soupeřkám moc prostoru ke hře a vyhrály tuto část poměrem 30:4. Pochvalu zaslouží celé družstvo, ale je ještě spoustu věcí, ve kterých se dále můžeme jen a jen zlepšovat.

BK Vlčata Žďár – BK Spartak DDM Uherský Brod 82:29 (36:17)
body: Hanusová 19, Lacinová 14, Vildová 13, Šustáková a Vtípilová po 12, Freiwaldová a Ganzwohlová po 6