Minižáci U12 - Dvakrát prohráli

Každý den není posvícení...

Další dvě utkání odehrálo družstvo mladších minižáků U12 v Jihlavě proti BC Vysočina. Po nepříliš podařené první čtvrtině prvního zápasu (11:3) jsme v dalších částech hry zvýšili aktivitu, postupně srovnali skóre a na začátku poslední čtvrtiny se i ujali vedení. V koncovce se nám však

již tak nedařilo a prohráli jsme o tři body. Do druhého utkání nemohl kvůli zranění nastoupit Matěj Danko a ostatní hráči, přestože bojovali ze všech sil, nedokázali se zdatným soupeřem držet krok. Přes vysokou prohru můžeme naše hráče pochválit za bojovnost. Oba zápasy se silným soupeřem byly velkým přínosem pro všechny hráče.

BC Vysočina – BK Žďár n/S 37:34 (18:14)

BC Vysočina – BK Žďár n/S 54:25 (34:13)

Body: Leskour 12, Jaroš 10, Beran, Coufal a Danko 8, Homola 7, Mráček, Urban a Vejlupek 2.