Kluci z přípravky společně v Jihlavě

V sobotu dopoledne se po delším čekání dočkali svého turnaje i kluci z přípravky. Vyrazili i s velkou podporou fanoušků do Jihlavy, kde se utkali s domácím týmem a Sojkami z Pelhřimova. V obou utkáních si vedli úspěšně a především proti Sojkám ukázali kluci svoji dravost. 

S domácím týmem sehráli kluci úspěšné utkání. Většinu času byli kluci dravější a basketbalovější a to i Jihlava měla ve svém týmu několik rychlíků, které bylo potřeba ubránit. Spoustu chybiček a někdy hloupostí ale udělali kluci kvůli nepozornosti. V tréninku už se v tomto kluci hodně zlepšili při utkání před fanoušky to bylo po dlouhé době trochu jiné. I přesto se v naší hře objevilo spoustu pohledných individuálních akcí s míčem a náznaků spolupráce.   

BC Vysočina vs. Vlčata Žďár 55:34 (31:16)

Po krátké svačině a prohlédnutí snad celého zázemí haly se kluci v druhém utkání výrazně zlepšili v obraně. To jim přineslo spoustu zisků míče a možností k zakončení. Ne vždy to kluci zvládli se soupeřem funícím jim za zadkem, ale tah na koš v tomto měli správný. Především Dan, Štěpán a Jiřík, byli jak loupežníci, kteří míče brali na potkání. I v tomto utkání kluci předvedli povedené výkony. Oproti utkání s Jihlavou jich bylo více v obraně.  Toto zlepšení potěší i proto, že kluci ukázali, že když se soustředí, vědí co mají dělat a zvládnou to. 

Vlčata vs Sojky Pelhřimov 114:7 (50:5)

Další utkání čeká některé kluky už v sobotu 18.2. za mladší minižáky. Společně vyrazí k dalšímu turnaji už začátkem března.