Kadetky U17 - vítězné tažení

Kadetky U17 - vítězné tažení

Čtyři utkání, čtyři výhry. Naše holky si na domácí palubovce poradily se soupeřkami a připisují si cenná vítězství. Všechna utkání měla velmi podobný ráz a hrála se v podobnbém duchu.

V neděli holky nastoupily do utkání jako pravé vlčice a během první půli nedaly soupeřkám sebemenší šanci a jejich náskok tak vystoupal až na 30 bodů. Bohužel do druhé ploviny jakoby nastoupilo zcela jiné mužstvo. Hromadily se chyby, neproměněné šance pod košem, zbytečné ztráty míče a to vše se odrazilo na skóre, kdy se bodový náskok začal razantně tenčit. I přes těžký boj, spíše jich samých se sebou než se soupeřem, se podařilo utkání dotáhnout do vítězného konce. Druhý zápas však začal ve stejném duchu, jako první končil. Přesto se holky nevzdaly, zvedly hlavy a vítězství vybojovaly.

Čtvrteční utkání byla o poznání lepší. Výborná obrana a zisky míčů se nám dařily po celou dobu. Samozřejmě i zde bylo mnoho neproměněných šancí, ale i tak nás čekalo zasloužené vítězství. Poslední ze čtyř zápasů byl bezpochyby nejlepší. Možná také slova trenérky před druhou polovinou - "nebudeš skórovat, nebudeš střídat" - vyvolaly v holkách zdravou dravost a motivaci, a proto zápas končil 100 body, ketré nadělily soupeřkám.

Gratulujeme!!!

Věra S.

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.