Kadetky U17 loupily body na BBK Brno

K utkání sedmého kola Nadregionální soutěže skupiny C zajížděl tým kadetek Vlčic na palubovku BBK Brno. Soupeř pro nás neznámý.

Již od úvodu bylo znát kdo je pán pod oběma koši, až na druhé čtvrtiny obou utkání. V prvním zápase jsme ji prohráli 17:13, druhý zápas plichta 12:12, kdy díky ztrátě koncentrace na hru, po snadném úvodu. V poločase jsme si znovu vysvětlili co a jak  budeme hrát, což děvčata dodržela skoro do puntíku. Erika Kourková si v prvním zápase dala svůj bodový rekord.

BBK DS Brno - BK Vlčice Žďár nad Sázavou  40:70 (8:20, 25:33, 32:52)
Body: Kourková 27, Kubíková 10, Klukanová 9(1x3), Kračmarová 9, Juráková 7(1x3), Suchá 4, Štětková 4, Sommerová 0

BBK DS Brno - BK Vlčice Žďár nad Sázavou   27:63 (3:22, 15:34, 20:45)
Body: Kourková 14, Štětková 12, Juráková 8, Kračmarová 8, Klukanová 7, Suchá 6, Kubíková 6, Sommerová 2