Kadetky U17 – dvě porážky s Vyškovem

Kadetky U17 – dvě porážky s Vyškovem

První naše vzájemné utkání proti Vyškovu nás nezastihlo v dobré herní kondici. První dvě čtvrtiny náš projev připomínal začínající basketbalový potěr. V druhé půli došlo k mírnému zlepšení. Propadák z úvodu zápasu už nebylo možné dohnat. Základem pro vítězství je dobrá obrana a kvalitní doskok pod vlastním košem a ani jedna činnost nefungovala, byli jsme ve všem pomalí.

Druhý zápas začal naprosto stejně, nezájem, ono to nějak dopadne. Jediný hráč nedokázal vyburcovat zbytek týmu. Některé naše pokusy v zakončení připomínalo dělostřelecký útok. Kolektivní pojetí nám bylo cizí, spolupráce po clonách či signálech, které máme nacvičené, se podařilo realizovat asi jen třikrát, přitom úspěšně. Na další pokusy bylo marné čekat. Po skoro dvou měsících zápasového půstu jsem žádnou hitparádu nečekal( poslední soutěžní zápas jsme odehráli 20.10.2018 díky výmluvám sopeřů), ale doufal jsem, že to soupeři alespoň znepříjemníme, což se nestalo.

BK Vlčice Žďár nad Sázavou – BK Maják SVČ Vyškov 46:74  ( 8:19, 17:41, 30:63)
Body : Suchá 8, Kozlíková 8, Štětková 7(1x3), Klukanová 6, Juráková 6, Kourková 4, Kubíková 3, Kračmarová 2, Poláková a Sommerová 0

BK Vlčice Žďár nad Sázavou – BK Maják SVČ Vyškov 38:72 ( 4:14, 19:38.26:59)
Body: Štětková 8, Kubíková 7(1x3), Kozlíková 6, Kračmarová 5, Kourková 5, Juráková 3, Klukanová 2, Poláková 2,Suchá a Sommerová 0