Kadetky doma těsně prohrály s Žabinami

Premiérové dvojutkání nové sezony má za sebou tým kadetek, který nastupuje v Nadregionální lize – skupině C. Svěřenkyně Věry Stočkové a Pavly Blažejovské na domácí palubovce těsně podlehly brněnským Žabinám.
Obě nedělní utkání byla velmi podobného rázu. Pokud jsme byly na míči, holky byly aktivní, ale když ho neměly, nechtělo se jim běhat a dostávaly jsme koše z protiútoků. Na hřišti byly i pozitivní momenty, hrály jsme slušně, jen je potřeba takto pracovat celých 40 minut. Lepší výsledky nás stály nepovedené 2. čtvrtiny. Jednu jsme prohrály 14:30, druhou 9:22. Do druhých poločasů jsme vždy vstoupily dobře, manka jsme umazávaly, ale koncovka patřila Brnu,“ řekla trenérka Věra Stočková.