Kadeti v plném tréninku i mezi svátky

I mezi vánočními svátky a novým rokem se potkávali ke společné přípravě kadeti našeho klubu. Postup do nadstavbové části je pro celý tým nejen výzvou, ale i závazkem. Kromě pěti tréninkových jednotek, které kluci v tomto období absolvovali, jsme sehráli jedno přátelské utkání s extraligovými Pardubicemi.  

K přátelskému utkání na hřiště extraligových Pardubic jsme odjeli předposlední den přípravného minikempu, po čtyřech náročných trénincích. Zápas jsme pojali jako přípravu na druhou polovinu ligové sezóny. Do utkání jsme zapojili všechny hráče, které máme k dispozici. Od úvodu utkání se hrál pěkný a rychlý basketbal. V utkání jsme sehráli mnoho dobrých útočných kombinací a na obranné polovině jsme dobře bránili a doskakovali. Všichni kluci, kteří nastoupili, se snažili podat maximální výkon v obraně a v útoku hrát především nacvičené herní kombinace. To se nám s větším nebo menším úspěchem celkem dařilo. I když jsme utkání prohráli docela vysokým rozdílem, tak nám utkání ukázalo, jak hráči v určitých herních situacích reagují a na čem musíme ještě zapracovat. S herním projevem našeho týmu jsme my trenéři celkem spokojeni.

Vánoční minikemp tak splnil to, co jsme od něj očkávali. Kvalitní trénink, náročné utkání proti dobrému soupeři. Před námi jsou poslední dvě utkání zákl. části DL a pak již nadstavba a případně boj o postup do extraligy. V celém dosavadním průběhu sezóny těžíme z dobrého tréninku a týmové spolupráce. JEN TAK DÁL.

Autor : J.Danko

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.