KADETI KOUSEK OD VÍTĚZSTVÍ

Královští Sokoli – BK Vlci Žďár 70:66 (15:16, 31:33, 54:47)
K sobotnímu utkání jsme se vypravili do Hradce Králové, kde na Nás čekala sokolí letka.
S tímto soupeřem jsme se setkali v prvním utkání letošní sezóny, kdy nás zaskočili sokoli zónovou obranou skoro po celou dobu utkání. Do tohoto druhého zápasu jsme se  naše kluky snažili na tuto možnost obrany připravit. Myslíme si, že se nám to celkem povedlo a zónovou obranu jsme překonávali a zakončovali z dobrých střeleckých pozic. Zápas byl po celou dobu velmi vyrovnaný a na našich hráčích byla vidět velká touha a hlad po vítězství. Předváděli jsme dobrou osobní obranu jeden na jednoho, dobrý obranný doskok a následně i celkem kvalitní rychlý protiútok. Bohužel se nám opět nevyhnul dvouminutový herní výpadek na konci druhé čtvrtiny, který jsme celý druhý poločas bod po bodíku stahovali. Dvě minuty před koncem utkání jsme mohli jít do vedení, ale jenom díky neproměněným jednoduchým zakončením se nám to nepovedlo a tak se z vítězství radoval soupeř. Kluci odvedli velmi kvalitní výkon a jenom doufáme, že tuto předvedenou hru si přenesou i do ostatních utkání.
JEN TAK DÁL.

Body: Dočekal 19, Bílek 13, Krčmář 11, Sláma 6, Džurban 5, Moravčík 5, Vrána 3, Rosecký 2, Vilda 2, Blažíček, Trávníček
Fauly: 17:20
Trestné hody: 21/14 - 28/12
Trojky: 4:2

Další utkání sehrajeme na domácí palubovce dne 19.11.2023 ve 12:00 hod. na Bouchalkách.

Autor: Jan Danko

Editor: Tomáš Vejlupek