Kadeti hrají o udržení dorostenecké ligy

Kadeti hrají o udržení dorostenecké ligy

Velmi důležité utkání předehrávají v pátek 29.3. v hale 2. ZŠ kadeti našeho klubu. V 17:00 hod vyzvou jako domácí tým záložní tým kadetů BK Synthesia Pardubice. 

Naši kadeti se po posledních dvou porážkách dostali do nepříjemné situace, kdy udržení dorostenecké ligy nemají plně ve svých rukou. I tak jsou odhodláni o udržení v soutěži bojovat v posledních dvou utkáních. Velmi důležitý bude už výsledek pátečního utkání. Pouze vítězství zachová kadetům naději na udržení v soutěži. Zveme tak všechny fanoušky našeho klubu, aby přišli v pátek na halu 2. ZŠ kadety povzbudit a dodat jim potřebnou energii, kterou budou k utkání s Pardubicemi bezesporu potřebovat. 

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.