Junioři U19 - Naši hráči se nezalekli...

Naši hráči se však nezalekli ...

Ze začátku utkání získal náš soupeř, který pro nás byl jednou velkou neznámou, mírný náskok. Naši hráči se však nezalekli a výbornou agresivní obranou dokázali získat několikrát míč a z následných útočných situací, začali pomalu celý vývoj utkání obracet ve svůj prospěch. Po celé utkání se na obou stranách hrál rychlý, dynamický, ale hlavně velmi pěkný basketbal. Soupeř nám vůbec nic nedaroval zadarmo a naši hráči si vše museli vypracovat svým velkým nasazením a bojovností. I přes to, že rozhodčí na nás byli po celý první poločas přísnější a většinu zákroků co soupeři prošli nám odpískali, tak jsme se nenechali zviklat a plně se soustředili na naši hru. To, že jsme dokázali eliminovat soupeřovi nájezdy a jejich hru s vysokými hráči, se ukázalo jako rozhodující pro celý vývoj zápasu. K tomu se přidala konečně i velmi dobrá střelba ze střední a dlouhé vzdálenosti a také se nám po delší době začali dařit i trestné hody. Postupně jsme dokázali náš náskok navyšovat až na rozdíl třiceti bodů. Naši hráči si za tuto předvedenou hru zaslouží absolutní pochvalu a vysoké vítězství nad houževnatě hrajícím soupeřem bylo pro ně výbornou odměnou. Vstup do nové sezóny se nám velmi vydařil a doufám, že naši hráči v dalších zápasech na své výkony naváží a budou i nadále předvádět výborné výkony.

BK Vlci Žďár – GBA Europe B    =    93:66   / 43:31 /
Body : Sedmík – 25, Smolík – 20, Mazourek – 19, Neuwirth – 13, Götz – 9, Lacina – 7.

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.