Jana Svobodová. Děkujeme a vzpomínáme

Ve vzpomínce na naši bývalou hráčku, trenérku, předsedkyni klubu a hlavně kamarádku chceme všechny členy a fanoušky klubu informovat, že v neděli 25. 2. 2024 zemřela po delší nemoci ve věku 67 let Jana Svobodová.

Jana byla do poslední chvíle svého života velmi aktivní. Jeho podstatnou část zasvětila zejména sportu, a to hlavně basketbalu. V klubu začínala jako hráčka, následně předávala své zkušenosti jako trenérka. V letech 2012 až 2017 byla předsedkyní klubu.

Její přínos pro sport oceňovali nejen pod bezednými koši, ale i v dalších žďárských klubech. Jana byla dlouhá léta aktivní členkou Sportovní komise Rady Města a významně se podílela na pravidlech dotační politiky pro sportovní kluby, vždy ochotně pomáhala zodpovědět veškeré dotazy těch, kdo žádali pro své kluby finanční podporu. Od roku 2014 byla hospodářkou a následně jednatelkou Tělocvičné jednoty Sokol Žďár nad Sázavou.

Janí, za všechno děkujeme! 

ČEST JEJÍ PAMÁTCE

Poslední rozloučení se uskuteční ve středu 28. února 2024 ve 14 hodin v obřadní síni na Zelené hoře ve Žďáře nad Sázavou.

Jana Svobodová vpravo nahoře.

Usměvavá Jana Svobodová vlevo dole.

* 23.2.1957

† 25.2.2024