FANSHOP Reloaded - nové věci ve fanshopu

S blížícím se jarem a závěrem sezóny rozšiřujeme a doplňujeme nabídku klubového fanshopu. Určitě stojí za pozornost prohlédnout nejen sportovní a tréninkové doplňky, ale i kšiltovky a outdoorové míče. Pro členy klubu je tento doplňkový sortiment pro trénink a hru za snížené klubové ceny. 

Wristbands / Headbands - designově a současně funkční doplněk pro trénink i venkovní hru. Potítka a čelenky Nike, Air Jordan, NBA jsou v nabídce fanshopu v různých barvách, velikostech.  

Shooting Sleeves - střelecké rukávy Nike Elite, NBA, Air Jordan pro střelce a styl. Ve fanshopu můžete vybírat z různých designů v černé nebo bílé barvě.

Kšiltovky VLCI FlexFit -  design s originální výšivkou klubového loga na předním poli kšiltovky. V zadní části pak s nápisem Vlci. Dětská velikost v modré barvě se stříbrnou výšivkou. L / XL velikost pro dospělé v šedé barvě s modrou výšivkou. 

Basketbalové míče Jordan - stylový design a kombinace gumy a syntetické kůže, umožňuje s míčem hrát na palubovce i na venkovních površích. Ještě před začátkem jarní a letní sezóny možno vybírat z několika barevných designů (viz. jednotlivé položky ve fanshopu). 

Prohlédněte si rozšířenou nabídku klubového fanshopu přímo ZDE , připravte se na jaro a léto a doplňte svoji tréninkovou výbavu.   
Aktuální přehled dostupných velikostí, případně dostupnost jednotlivých produktů naleznete v popisu každého z nich.

Doufáme, že vám naše nabídka udělá radost, stejně jako jednotlivé produkty svojí kvalitou a designem.

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.