FANSHOP Reloaded - nové věci ve fanshopu

A je to tady. Rozšiřujeme a doplňujeme nabídku klubového fanshopu a to určitě stojí za pozornost.

Mikina VLCI - k dispozici oblíbená a žádaná  mikina VLCI v tyrkysové barvě s barevným potiskem. Mikinu můžete objetnávat ve velikostech (XS - 2XL). 

Přívěšek na klíče - důležitý doplněk každého opravdového fandy našeho klubu.

Klíčenka - praktická, stále populární a hlavně v klubové grafice a barvách. Praktická karabina umožní rychlou manipulaci s klíči, přívěšky atd. 

Náramek - nutný doplněk pro každého malého vlka, vlčici i jejich starší kamárady z klubu. Silikonový náramek v klubových barvách nenechá nikoho na pochybách, ke které smečce patříš - "VLCI ŽĎÁR ..... můj klub". 

Zimní čepice -  jsou v tomto ročním období nezbytností. Po tréninku a hygieně není radno vyrážet do sněhu a mrazu bez zimní čepice - ideálně s klubovým designem. Zimní čepice jsou k dispozici ve dvou barevných provedeních a v několika velikostech. 

Samolepka na auto - fanouškovská klasika - fandím nejen v hale, ale i kdekoliv na cestě do haly, na utkání a nebo třeba ina dovolenou.... a samozřejmě, že samolepka vypadá dobře i jinde než na autě.

klubový minidres do auta - i pro ty, kteří si neobjednali personalizovaný minidres do auta máme ve fanshopu alternativu - klubový minidres #49 - BK Žďár a......  ( personalizované minidresy budou připraveny k převzetí od 1.12. - budeme vás informovat)

Prohlédněte si rozšířenou nabídku klubového fanshopu přímo ZDE a udělejte si radost ještě před Vánocemi.   
Aktuální přehled dostupných velikostí, případně dostupnost jednotlivých produktů naleznete v popisu každého z nich.

Doufáme, že vám naše nabídka udělá radost, stejně jako jednotlivé produkty svojí kvalitou a designem.

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.