FANSHOP Reloaded

Přestože basketbalovou sezónu trochu zpomalila covidová situace, blíží se spíše rychle než pomalu Vánoce a přípravy na ně. V tomto směru určitě stojí za pozornost klubový fanshop, který jsme pro Vás rozšířili o několik nových kousků s klubovou grafikou. Hlavně jsme ale jsme doplnili nejžádanější velikosti tolik oblíbených klubových mikin. Opět tu tedy máme kompletní nabídku jak ve velikostech pro dospělé (4XL - XS), tak v dětských velikostech. Dále můžete ve fanshopu najít klubová trička s tradičním designem "VLCI". Tyto trika jsme tentokrát připravili v klubových barvách = modré a bílé. 

BATOHY, TAŠKA A ZIMNÍ ČEPICE

Batůžky v modré a červené barvě o objemu 12 l využijí především nejmenší vlčata. Do batůžku se vejdou boty, láhev, tričko a trenky a poslouží tak skvěle na každé cvičení a sportování.

Velký batoh VLCI (objem 20 l) je určen pro starší holky a kluky, kteří už kromě bot a lahve na pití potřebují na trénink kompletnější vybavení. Batoh má polstrované popruhy a několik oddělených kapes.

V neposlední řadě je zde také cestovní taška VLCI o objemu 40 l, s několika odděleným kapsami a prostorem na boty. Tu lze využít nejen na týmové výjezdy na utkání, ale stejně tak dobře poslouží i na soustředění nebo vícedenní výjezdy.   

Zimní čepice jsou v tomto ročním období nezbytností. Po tréninku a hygieně není radno vyrážet do sněhu a mrazu bez zimní čepice - ideálně s klubovým designem. Jak černé čepice s bambulkou nebo modré nenechají nikoho na pochybách, který že je to ten správný klub. 

Prohlédněte si rozšířenou nabídku klubového fanshopu přímo ZDE a udělejte si radost ještě před Vánocemi.   
Aktuální přehled dostupných velikostí, případně dostupnost jednotlivých produktů naleznete v popisu každého z nich.

Doufáme, že vám naše nabídka udělá radost, stejně jako jednotlivé produkty svojí kvalitou a designem.

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.