ANKETA - Vybírejte nový design klubových dresů

Letošní sezóna ještě ani neskončila, blíží se její vyvrcholení v jednotlivých kategoriích, ale klub se už dívá i do budoucna. Velkou změnou pro některé týmy budou už v příští sezóně nové sady dresů s klubovým designem. O tom, jaká bude konečná podoba klubových dresů, mohli rozhodnout i členové a fanoušci našeho klubu v anketě.

ANKETA O PODOBĚ NOVÝCH DRESŮ

V anketě bylo možno vybírat ze tří variant, které se lišili grafikou na zádech dresu. Každá z variant pracuje s odlišným motivem, který je nějakým způsobem propojen se Žďárem, Vysočinou či klubem ždárských vlků a jejich postupnou cestou k naplnění sportovních ambicí a cílů. Jednotlivé grafické návrhy si můžete prohlédnou v obou barevných variantách na obrázcích níže a ve fotogalerii. 

Klub Shop BK Vlci
od vybrané grafiky dresů se bude odvíjet i zpracování warm upů a některých dalších položek v nově připravovaném klubovém shopu. Ten připravujeme ve spolupráci s našimi klubovými partnery, především se společností Yoursport a Macron. V klubovém shopu už v létě budete moci koupit také týmové sady oblečení (soupravy, vycházková trika, tréninkové dresy atd.). 

GRAFIKY DRESŮ

AŽ NA VRCHOL - pracuje s motivem výzvy, zdolání pomysleného vrcholu či jiného vytyčeného cíle.

LESY VYSOČINY - nese v sobě motiv lesů vysočiny, jako typického krajiného prvku oblasti odkud pochází i žďárští vlci

ZELENÁ HORA - kombinuje motiv kostela na Zeleného hoře a okolních lesů vysočiny

Anketa byla ukončena......... Děkujeme za váš hlas a názory.  

Ze všech hlasujících, kteří při hlasování vyplnili kontaktní údaje vylosujeme výherce, který obdrží odměnu z klubového fanshopu. 

AŽ NA VRCHOL

AŽ NA VRCHOL

LESY VYSOČINY

LESY VYSOČINY

ZELENÁ HORA

ZELENÁ HORA