23.-24.3. 2019 – Mladší žáci U14 o víkendu střídavě

V Praze a Pelhřimově hrálo tento víkend družstvo mladších Vlků U14. V sobotním zápase proti Jižním Supům nás soupeř v první čtvrtině zaskočil agresivní a velmi tvrdou obranou, na kterou jsme nenašli odpověď a tuto část vysoce prohráli. Zlepšení naší hry přišlo před poločasem a zvláště pak ve třetí čtvrtině, kdy jsme do osmé minuty nedovolili soupeři skórovat a snížili rozdíl na sedm bodů (44:37). V dalších dvou minutách jsme ale opět propadli v obraně a inkasovali 12 bodů. Poslední čtvrtina se bohužel podobala té první, špatně jsme bránili i doskakovali a skóre narůstalo v náš neprospěch.

Nedělní zápas v Pelhřimově probíhal o poznání lépe, ale opět jsme se nevyvarovali spousty chyb. Tři minuty před poločasem byl stav vyrovnaný (31:31), pak už ale zase skóroval jen soupeř a v poločase vedl o 12 bodů. Ve druhé půli jsme náskok postupně snižovali a na začátku poslední čtvrtiny se ujali vedení, které jsme udrželi až do konce.

BSK Modřany - Jižní Supi – BK Vlci Žďár 79:47 (29:6, 44:20, 56:38)
Body: Polívka 11, Dejmek 7, Jeřábek a Pleva 6, Jaroš 5, Danko 3, Beneš, Haller, Kužel a Polanský 2, Pošvic 1, Beran, Hemza, Strážnický

BK Sojky Pelhřimov – BK Vlci Žďár 80:83 (22:16, 43:31, 66:60)
Body: Polívka 31, Policar 19, Danko 11, Pleva 6, Beran a Dejmek 4, Beneš, Pošvic a Strážnický 2, Kužel a Polanský 1, Haller, Hemza, Jaroš, Jeřábek

Sdílejte článek na svém profilu, stáčí dole vybrat vaši oblíbenou sociální síť.