Přiští utkání

Domácí utkání


28.9. v 19:30 | BK Vlčice Žďár | Příbor | hala: 2.ZŠ-  1. kolo Českého poháru
29.9. v 16:00 | BK Vlci Žďár U19| Jižní Supi Praha   | hala: 2.ZŠ-  liga juniorů
29.9. v 18:00 | BK Vlci Žďár muži B| Černé Pole Brno   | hala: 2.ZŠ-  OP 1. třídy muži
30.9. v 9:30 | BK Vlci Žďár U19| Sparta Praha B     | hala: 2.ZŠ-  liga juniorů
30.9. v 11:30 | BK Vlci Žďár muži B| Šlapanice| hala: 2.ZŠ-  OP 1. třídy muži

6.10. v 18:00 | BK Vlci Žďár muži A| Tesla Pardubice | hala: Bouchalky-  2. liga muži
7.10. v 10:00 | BK Vlci Žďár muži B| Chrudim| hala: Bouchalky-  2. liga muži

6.10. v 15:00 | BK Vlci Žďár U14| Kroměříž   | hala: 2.ZŠ-  liga žáků
7.10. v 12:30 | BK Vlci Žďár U14| Kyjov | hala: 2.ZŠ-  liga žáků
13.10. v 9:00 | BK Vlčata Žďár U13| Blansko | hala: 2.ZŠ-  OP minižáci
13.10. v 12:30 | BK Vlčata Žďár U13| Skokani Brno   | hala: 2.ZŠ-  OP minižáci
13.10. v 14:15 | BK Vlčata Žďár U11| Kyjov | hala: 2.ZŠ-  OP minižákyně
13.10. v 16:00 | BK Vlčata Žďár U11|Kyjov | hala: 2.ZŠ-  OP minižákyně
13.10. v 18:00 | BK Vlčice Žďár U19| Olomouc| hala: 2.ZŠ-  liga juniorek
14.10. v 10:00 | BK Vlčice Žďár U19| Kyjov| hala: 2.ZŠ-  liga juniorek
20.10. v 10:00 | BK Vlčice Žďár U17|Vyškov| hala: 2.ZŠ-  regionální liga kadetek
20.10. v 12:00 | BK Vlčice Žďár U17| Vyškov| hala: 2.ZŠ-  regionální liga kadetek
27.10. v 9:00 | BK Vlčata Žďár U11| Blansko | hala: 2.ZŠ-  OP minižákyně
27.10. v 11:00 | BK Vlčata Žďár U11| Blansko | hala: 2.ZŠ-  OP minižákyně
27.10. v 16:00 | BK Vlci Žďár U19| Královští Sokoli | hala: 2.ZŠ-  liga juniorů
27.10. v 16:00 | BK Vlci Žďár muži B| Vyškov| hala: 2.ZŠ-  OP 1. třídy muži
28.10. v 9:30 | BK Vlci Žďár U19| Tesla Pardubice  | hala: 2.ZŠ-  liga juniorů
27.10. v 11:30 | BK Vlci Žďár muži B| Uherský Brod  | hala: 2.ZŠ-  OP 1. třídy muži
 

Změna začátků utkání vyhrazena.
Sledujte místní tisk nebo nástěnku na hale na Stalingradě.

Venkovní utkání


29.9. v 10:45 | BK Vlčata Žďár U13| Basketbal Dubňany| Sportovní hala VUT-  OP starší minižákyně
29.9. v 12:45 | BK Vlčata Žďár U13| KP Brno| Sportovní hala VUT-  OP starší minižákyně
30.9. v 10:45 | BK Vlčata Žďár U11| JBC Brno| SH Podolí u Brna-  OP nejmladší minižáci
30.9. v 12:45 | BK Vlčata Žďár U11|SK Renocar Podolí | SH Podolí u Brna-  OP nejmladší minižáci
6.10. v 10:00 | BK Vlčice Žďár U17|KP Brno Šlapanice| ZŠ Kneslova -  nadregionální liga
6.10. v 12:00 | BK Vlčice Žďár U17|KP Brno Šlapanice| ZŠ Kneslova -  nadregionální liga